خریدار ضایعات

خریدار ضایعات آهن در تهران   خریدار ضایعات آهن شبانه‌روزی در تهران

 

ضایعات را کجا بفروشیم، خریدار ضایعات منزل و آهن قراضه سنگین، آهن فروشی اصفهان کارخانه خرید ضایعات آهن تهران خریدار ضایعات درب و پنجره آهنی آهن آلات اصفهان شماره ضایعاتی در تهران :09122111190

منابع زباله های الکترونیکی

زباله های الکترونیکی بار جدید جوامع پیشرفته و تکنولوژیکی است. با پیشرفت سریع فناوری و سرعت بالایی که اشکال قدیمی تر جای خود را به فناوری ها جدید می دهد به منابع زباله های الکترونیکی هم افزوده می شود، در مورد وسایل الکترونیکی که فقط چند ماه پیش خریداری کرده اید ، چه اتفاقی می افتد؟ دور انداخته می شوند بسیاری از ما ممکن است به طرز غیرقابل تصوری آنها را در سطل های زباله های کاغذی خود دور کنیم ، کمی فکر می کنیم که از آنجا که بسیاری از این وسایل و مواد الکتریکی قابل تجزیه نیستند ، ممکن است هنگام دفع سایر مواد زاید خانگی مواد سمی را آزاد کرده و محیط را آلوده کنند. .

از این رو ، طبقه بندی جداگانه ای از پسماندهای شناخته شده به عنوان پسماندهای الکترونیکی به وجود آمده است. زباله الکترونیکی شامل وسایل الکترونیکی و برقی دور ریخته شده ای است که به پایان دوره تصدی یا عمر خود رسیده اند و دیگر به مقصدی که برای آن در نظر گرفته شده اند خدمت نمی کنند.

منابع زباله الکترونیکی می توانند بیشمار باشند. وسایل الکترونیکی که بصورت شخصی و در خانوارها مورد استفاده قرار می گیرند متداول ترین منابع زباله الکترونیکی هستند. چنین وسایلی معمولاً رایانه های شخصی ، دستگاه پخش دی وی دی ، لپ تاپ ، تلویزیون ، موبایل ضایعاتی ، دستگاه پخش mp3 و موارد دیگر هستند. بسیاری از مردم فکر می کنند که پسماندهای الکترونیکی فقط از محصولات IT تشکیل شده اند ، اما وسایل برقی و سایر لوازم خانگی تشکیل شده اند در حالی که موارد دیگری مانند ماشین لباسشویی ، جاروبرقی ، توستر ، دستگاه خشک کن ، یخچال ، آهنی ، سیستم تهویه هوا ، دستگاه های قهوه و موارد مرتبط می باشد.

وسایل روشنایی و وسایلی مانند لامپ های سدیم ، لامپهای فلورسنت ، چرخ خیاطی ، تجهیزات نظارتی ، مورس چمن ، دستگاه های حافظه سکه و حتی محصولات اسباب بازی های الکترونیکی مانند مجموعه های قطار نیز پسماندهای الکترونیکی را تشکیل می دهند. این اقلام به طور گسترده ای به عنوان لوازم الکترونیکی یا تجهیزات زباله های برقی و الکترونیکی طبقه بندی می شوند.

زباله های الکترونیکی را چه کنیم؟

روش های بازیافت ضایعات الکترونیکی برای چنین مواردی بسیار حیاتی است زیرا این وسایل معمولاً از مواد سمی تشکیل شده اند. چنین موادی ، هنگامی که به طور نادرست دور ریخته شوند ، منجر به آلودگی محیط زیست می شوند. به عنوان مثال ، لوله های پرتوی کاتدی که وسایل برقی رایج هستند ، از مواد سرطان زا مانند فسفر ، باریم ، سرب و سایر فلزات تشکیل شده اند که سمی هستند و باعث آلودگی محیط زیست و در نهایت برای سلامتی انسان مضر می شوند

اگر به منابع زباله الکترونیکی دقت کنید ، مواد شیمیایی مقاوم در برابر شعله که در کابل ها ، برد مدارها ، پوشش های پلاستیکی موجود هستند برای سلامتی خطرناک هستند. در حالی که سوئیچ ها و صفحه های مسطح حاوی جیوه هستند ، حاوی کادمیوم هستند ، لوله های پرتوی کاتدی در تلویزیون ها حاوی سرب ، باریم و حتی آرسنیک هستند که برای محیط زیست کشنده و سمی هستند.

بنابراین ، منابع زباله الکترونیکی متعدد هستند و هر منبع دارای خاصیت سمی مخصوص به خود است که باعث می شود اگر به طور صحیح بازیافت نشود، محیط و سلامت انسانها را به خطر بیندازد

https://sepahanzayeat.ir/index.php/mataleb/110-sources-of-e-waste

 

وضعیت خرید ضایعات نوری از ابتدای سال 1399

ضایعات درب و پنجره فلزی حفاظ و تیرآهن ساختمان

50%

ماشین های اسقاطی ضایعاتی قطعات مخابراتی

40%

ضایعات الکترونیکی ضایعات میلگرد

45%

تلوزیون های سوخته ال سی دی و ال ای دی لوازم الکترونیکی منزل

30%

اجرای کلیه خدمات کرگیری بتن در تهران و سراسر ایران خدمات کرگیری بتن شامل ترمیم بتن در تهران

برش بتن در تهران

 

خرید و تخلیه انبار شما در کمتر از یکساعت، به راحتی می توانید انبار خود را از اجناس اضافی خالی کنید

لیست قیمت خرید ضایعات فلزی را بالای همین صفحه میتوانید مشاهده کنید


   خرید ضایعات فلزی به صورت کلی و جزئی 

 

 

 آدرس کارخانه: تهران، بازار آهن شاداباد‌

 

تلفن: 09122111190   09126215957