خریدار ضایعات

خریدار ضایعات آهن در تهران   خریدار ضایعات آهن شبانه‌روزی در تهران

 

ضایعات را کجا بفروشیم، خریدار ضایعات منزل و آهن قراضه سنگین، آهن فروشی اصفهان کارخانه خرید ضایعات آهن تهران خریدار ضایعات درب و پنجره آهنی آهن آلات اصفهان شماره ضایعاتی در تهران :09122111190

گروه صنایع فلزی آریا کار ساخت و نصب نرده حفاظ پنجره ستارخان را با قیمت مناسب تری نسبت به سایر مناطق تهران انجام میدهد. این به دلیل وجود کارگاه آهنگری این مجموعه در ستارخان میباشد

برای سفارش ساخت و نصب حفاظ پنجره در ستارخان تهران با شماره تلفن 09126215957 تماس بگیرید.

پنجره ها بخش بسیار مهمی از هر خانه ای است. هنگام دکوراسیون، همه به نصب نرده های پنجره فکر می کنند تا از سلامت خانواده اطمینان حاصل کنند. هنگام انتخاب نرده ها، همه باید بدانند چگونه آنها را به درستی نصب کنند. نرده حفاظ پنجره ستارخان با ارائه به روز ترین و متنوع ترین نرده ها به مشتریان خدمات رسانی می کند.
به علت اهمیت منحصر به فردی که نرده حفاظ پنجره در زندگی عموم مردم دارد ما در این مقاله قصد داریم تا مزایا و مواد استفاده شده در تولید نرده محافظ و همچین ارتفاع مناسب آن را بیان کنیم.

مزایای نرده های محافظ پنجره چیست؟

در رابطه با نرده حفاظ پنجره ستارخان مزایای زیادی وجود دارد که در زیر به چند مورد از آنها اشاره کرده ایم:
1. برای نرده محافظ پنجره انواع و مشخصات زیادی وجود دارد و اشکال متنوعی برای انتخاب در دسترس است. این محصولات هم سبک اروپایی، آمریکایی و هم مد روز دارند و نجابت و زیبایی مدرن را به ارمغان می آورند.

2. نرده محافظ ها ایمن، سازگار با محیط زیست، بی ضرر برای مردم (حیوانات)، حتی اگر به طور تصادفی به نرده محافظ دست بزنید، مانند نرده های فولادی و آهنی به مردم آسیبی نمی رساند.

3. نرده محافظ ها نیازی به رنگ آمیزی و نگهداری ندارند و هیچ وقت قدیمی نمی شود همچنین هزینه تعمیر و نگهداری آن بسیار کم است.

4. تولید و نصب نرده حفاظ پنجره ستارخان ساده و سریع است و از اتصال پاک کن ثبت شده یا لوازم جانبی اتصال اختصاصی برای نصب استفاده می شود که کارایی نصب را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

5. حفره داخلی گاردریل با فولاد روکش گالوانیزه یا آلیاژ آلومینیوم تقویت شده است که دارای استحکام و مقاومت کافی در برابر ضربه می باشد به طوری که گاردریل pvc استحکام فولاد و زیبایی پی وی سی را شامل می شود.

6. این نرده حفاظ پنجره با استفاده از فرمول مخصوص و جاذب مخصوص اشعه ماوراء بنفش ساخته شده است و عمر مفید آن به بیش از 30 سال می رسد.

مواد نرده محافظ پنجره

•    نرده محافظ پنجره آلیاژ آلومینیوم: نرده حفاظ آلیاژ آلومینیوم یکی از مواد حفاظ جدید است. آلیاژ آلومینیوم به دلیل مزیت منحصر به‌ فرد «زنگ نزدن» معروف است و به تدریج در ساخت ‌و سازهای بزرگ مورد استفاده قرار گرفته است. و نرده حفاظ پنجره ستارخان از این آلیاژ بسیار استفاده می کند.
•    نرده محافظ PVC : نرده محافظ پنجرهpvc عمدتاً برای جداسازی و محافظت از پنجره ها در مناطق مسکونی استفاده می شود و با اتصال دهنده های نوع سوکت نصب می شود که می تواند سرعت نصب را تا حد زیادی بهبود بخشد.

ارتفاع مناسب برای نصب نرده محافظ پنجره

1.    اگر فاصله پنجره ما از زمین کمتر از 45 سانتی متر باشد، نرده محافظ باید حدود 90 سانتی متر ارتفاع داشته باشد.
2. نرده پایین پنجره معمولی در صورتی که به دیوار داخلی نزدیک باشد باید حدود 0.5 متر از زمین فاصله داشته باشد. نرده 0.4 متری قطعاً اقدامات حفاظتی مورد نیاز را برآورده می کند. اگر طاقچه بیش از حد بزرگ باشد مثلاً یک پنجره، بچه ها اغلب روی طاقچه می ایستند و تماشا می کنند و کاربر نیز باید روی طاقچه بایستد تا پنجره باز شود. در این هنگام ارتفاع نرده محافظ متصل به آستانه پنجره باید به 0.9 متر برسد.
3. ارتفاع خالص گاردریل نباید کمتر از 1.05 متر باشد. ارتفاع خالص گاردریل ساختمان های مسکونی متوسط و مرتفع و بلند نباید از 1/1 متر کمتر باشد. 0.9 متر از نرده حفاظ جلو پنجره بالاتر است.
برای سفارش نرده حفاظ های مورد نیاز خود می توانید به نرده حفاظ پنجره ستارخان مراجعه کنید.

وضعیت خرید ضایعات نوری از ابتدای سال 1399

ضایعات درب و پنجره فلزی حفاظ و تیرآهن ساختمان

50%

ماشین های اسقاطی ضایعاتی قطعات مخابراتی

40%

ضایعات الکترونیکی ضایعات میلگرد

45%

تلوزیون های سوخته ال سی دی و ال ای دی لوازم الکترونیکی منزل

30%

اجرای کلیه خدمات کرگیری بتن در تهران و سراسر ایران خدمات کرگیری بتن شامل ترمیم بتن در تهران

برش بتن در تهران

 

خرید و تخلیه انبار شما در کمتر از یکساعت، به راحتی می توانید انبار خود را از اجناس اضافی خالی کنید

لیست قیمت خرید ضایعات فلزی را بالای همین صفحه میتوانید مشاهده کنید


   خرید ضایعات فلزی به صورت کلی و جزئی 

 

 

 آدرس کارخانه: تهران، بازار آهن شاداباد‌

 

تلفن: 09122111190   09126215957