خریدار ضایعات

خریدار ضایعات آهن در تهران   خریدار ضایعات آهن شبانه‌روزی در تهران

 

ضایعات را کجا بفروشیم، خریدار ضایعات منزل و آهن قراضه سنگین، آهن فروشی اصفهان کارخانه خرید ضایعات آهن تهران خریدار ضایعات درب و پنجره آهنی آهن آلات اصفهان شماره ضایعاتی در تهران :09122111190

خریدار ضایعات استیل

هدف از خرید ضایعات استیل:
در جهانی که انتظار می رود طی 30 تا 40 سال آینده جمعیت به حدود 9 میلیارد نفر برسد ، مدیریت دقیق منابع طبیعی محدود در حال تبدیل شدن به شرایط حیاتی است. ما باید ذهنیت منسوخ "مصرف ، ساخت  و دفع" را کنار بگذاریم و برای بهره وری بهینه از منابع به سمت یک مدل اقتصاد دایره ای حرکت کنیم. محصولات باید برای استفاده مجدد و تولید مجدد طراحی شوند ، که هزینه های قابل توجهی را از نظر انرژی و منابع طبیعی کاهش می دهد.

اقتصاد مدور استیل در همه جای زندگی ما قرار دارد و قلب یک آینده پایدار است. صنعت استیل بخشی جدایی ناپذیر از اقتصاد دایره ای جهانی است.

اقتصاد دایره ای حرکتی از مدل های تجاری خطی است ، که در آن محصولات از مواد اولیه تولید می شوند و پس از پایان عمر مفید آنها دور انداخته نمی شوند ، به مدل های تجاری دایره ای که در آن طراحی هوشمند منجر به تعمیر ، استفاده مجدد ، استفاده و بازگرداندن محصولات یا قطعات آنها می شود خریدار ضایعات در محل.

اقتصاد دایره ای با هدف بازسازی سرمایه اعم از مالی ، تولیدی ، انسانی ، اجتماعی یا طبیعی صورت می گیرد. این روش جریان کالاها و خدمات را افزایش می دهد.
مفهوم اقتصاد دایره ای بهره وری بهینه از منابع را هدایت می کند و این اطمینان را حاصل می کند که منابع به طور کارآمد به محصولات و خدمات تخصیص داده می شود تا رفاه اقتصادی همه به حداکثر برسد. علاوه بر این ، محصولات باید به دوام ، تعمیر آسان و در نهایت بازیافت طراحی شوند. هزینه استفاده مجدد ، تعمیر یا ساخت مجدد محصولات برای تشویق این روشها باید رقابتی باشد.
اقتصاد دایره ای تضمین می کند که وقتی محصول به پایان عمر مفید خود می رسد ، ارزش حفظ شود و در عین حال ضایعات را کاهش می دهد یا از بین می برد. این ایده برای مفهوم پایداری از سه خط پایین ، که بر تعامل بین عوامل محیطی ، اجتماعی و اقتصادی متمرکز است و در یک اقتصاد دایره ای با ساختار مناسب این امری اساسی می باشد.، صنعت استیل دارای مزایای رقابتی قابل توجهی نسبت به سایر مواد و فلزات صنعتی است و این را می توان از طریق یک چرخه زندگی نشان داد

ضایعات نوری مجتمع بزرگ بازیافت ضایعات فلزی

خریدار ضایعات استیل 09126215957بازیافت استیل ضایعاتی

استیل 100٪ قابل بازیافت است و بسیار در صنعت بازیافت مورد تقاضا و کاربردی می باشد. در انگلستان ،  میانگین بازیابی پایان عمر استیل از ساختمان ها از نظرسنجی ها 96٪ تخمین زده شده است. لازم به یادآوری است که این بازیافت درست یا حلقه بسته است. هر تن ضایعات بازیابی شده یک تن از استیل سازی های اولیه را جایگزین می کند و این می تواند بارها و بارها اتفاق بیفتد ، با تکنولوژی موجود و بدون تخریب از نظر خواص یا عملکرد استیل

تولید استیل
استیل توسط یکی از دو مسیر تولید تولید می شود:
مسیر اصلی یا اساسی ساخت اکسیژن اساساً بر اساس کاهش سنگ آهن است و به طور معمول 10٪ تا 15٪ استیل ضایعاتی را در خود دارد.
 مسیر کوره قوس ثانویه یا الکتریکی  ؛ 100٪ تولید مبتنی بر قراضه. در سال 2019 ، تولید جهانی استیل خام 1.87 میلیارد تن و تقسیم تولید بین این دو مسیر تقریباً 70:30 بود.
تخمین زده می شود بیش از 600 میلیون تن (32٪) از این مقدار از ضایعات استیل حاصل شده باشد. اگرچه میزان ضایعات بازیافتی به طور کلی در حال افزایش است ، اما عرضه ضایعات با در دسترس بودن محدود شده و همانطور که نشان داده شده است ، در حال حاضر عرضه نمی تواند تقاضای جهانی برای استیل جدید را برآورده کند و بنابراین تولید استیل اولیه از سنگ آهن هنوز مورد نیاز است.
ذکر شده است که بیشترین تقاضا در کشورهای در حال توسعه است که در آن از استیل برای توسعه زیرساخت ها و ساختمانها استفاده می شود. در بسیاری از اقتصادهای پیشرفته ، از جمله انگلیس ، تقاضای استیل و عرضه قراضه بسیار نزدیکتر است.
لازم به ذکر است ضایعات های استیلی از هر دو مسیر تولید (اولیه و ثانویه) به هر دو مسیر بازیافت می شوند. بنابراین ، اگرچه دو مسیر تولید مجزا وجود دارد ، اما آنها با جریان ضایعات استیل به هم متصل می شوند و بنابراین می توانند به عنوان یک سیستم واحد در نظر گرفته شوند.

بازیافت استیل
از زمان تولید انبوه استیل در دهه 1880 ، این ماده همیشه از نظر بازیافت بسیار حائز اهمیت بوده است . از جمله دلایل اهمیت استیل برای بازیافت اینست که استیل دارای ارزش اقتصادی نسبتاً بالایی است.
علاوه بر این فولاد یا استیل دادای قدرت تطبیق پذیری بالایی است. تطبیق پذیری استیل بدین معناست که می توان آن را به راحتی بازیافت یا مجدداً در برنامه های جدید بنا به تقاضا بازسازی کرد .
ویژگی های مغناطیسی استیل به این معنی است که می تواند به طور موثر از جریان های زباله مخلوط جدا شود.

استیل در هزاران ترکیب مختلف (درجه) موجود است که هر کدام متناسب با کاربردهای خاص در بخشهای مختلف از جمله بسته بندی ، مهندسی ، کالاهای سفید ، وسایل نقلیه و ساخت و ساز متناسب هستند. ساخت و ساز بزرگترین بخش بازار فولاد در انگلیس است که حدود یک سوم مصرف استیل را تشکیل می دهد.
این مسئله باعث بازیافت می شود زیرا ضایعات های فولادی و استیل می توانند از طریق فرآیند بازیافت ، برای تولید انواع مختلف استیل (عیارها و محصولات مختلف) طبق خواسته ، مخلوط شوند.
به عنوان مثال ، فولاد حاصل از ماشین آلات صنعتی زائد می تواند به محصولات معاصر تر مانند اتومبیل یا کالاهای سفید بازیافت شود که به نوبه خود می تواند در آینده در برنامه های جدید ، شاید هنوز کشف نشده بازیافت شود.

محصولات فولادی و استیل که امروزه از آن استفاده می شود ، همگی حاوی بخشی از استیل بازیافت شده از تجسم های قبلی است. این می تواند یک یا چند استفاده قبلی باشد. در ابتدا تمام استیل "بازیافتی" از سنگ آهن تولید می شد و بنابراین اینکه چگونه تأثیرات اولیه تولید اولیه در استفاده های بعدی از همان ماده به اشتراک گذاشته می شود ، سهم مهمی در تعیین کمیت کل اثرات زیست محیطی آن دارد.

متمایز از بازیافت فولاد ، استفاده مجدد از محصولات فولادی یا ضایعات فلزی شامل استفاده مجدد از آنها با کمی پردازش یا بدون پردازش مجدد است. استفاده مجدد حتی مزیت زیست محیطی بیشتری نسبت به بازیافت دارد زیرا هیچ گونه اثرات زیست محیطی (یا بسیار کمی) در فرآوری مجدد وجود ندارد. به عنوان مثال ، استفاده مجدد از یک تیر فولادی به شکل موجود بهتر از ذوب مجدد آن و غلتاندن یک تیر فولادی جدید است ، یعنی انرژی مورد استفاده برای ذوب مجدد و رول مجدد پرتو صرفه جویی می شود. همانند بازیافت ، برخی از محصولات و سیستم های ساختمانی بیش از دیگران قابل استفاده مجدد هستند و بنابراین باید طراحان را تشویق کرد که به این فکر کنند که نه تنها چگونه می توان ساختمانهای آنها را به راحتی و به طور موثر ساخت ، بلکه همچنین چگونه می توان با هدف حفظ یکپارچگی محصولات بازیابی شده برای استفاده مجدد بعدی. این یک رشته جدید برای اکثر طراحان است. اگرچه می توان از ساختمانهای کامل و عناصر مختلف ساختمانهای فلزی استفاده مجدد کرد ، در اینجا ما بر روی عناصر ساختاری تمرکز می کنیم. در حال حاضر برخی از صنایع مانند بخش کشاورزی (که در آن زیبایی شناسی معمولاً کمتر از سایر بخشها مورد توجه است) معمولاً از سازه های فلزی و اجزای روکش استفاده مجدد می کنند. علاوه بر این ، نجات مصالح ساختمانی برای سالهای طولانی انجام شده است ، البته در مقیاس نسبتاً کوچک و تخصصی. لازم به ذکر است از استیل می توان هم در سطح محصول و هم در سطح ساختمان استفاده مجدد کرد.


چالش بازیافت زباله های استیل
 در طول ساخت استیل ، مقدار قابل توجهی از گرد و غبار کیسه ای خطرناک تولید می شود که حاوی روی و سایر فلزات و مواد معدنی تولید شده از فرآیند ذوب استیل است. این گرد و غبار به طور معمول توسط سیستم کنترل آلودگی هوا در کوره قوس الکتریکی استخراج می شود. روش سنتی دفع گرد و غبار  در محل دفن زباله های خطرناک است که هزینه تناژ از کشوری به کشور دیگر متفاوت است ، اما معمولاً هزینه ها همچنان افزایش می یابد. بازیافت زباله های کارخانه استیلاز طریق تأسیسات اولیه کارخانه استیل به دلیل مسائل پیروی از محیط زیست و فرم فیزیکی آنها به عنوان ذرات / گرد و غبار ، هزینه بر و دشوار است. به همین منظور دانشمندان و کشورهای پیشرفته در پی آن هستتند که بتوانند فلزات قابل بازیافت با ارزش را از زباله های خطرناک جدا کنند ،

وضعیت خرید ضایعات نوری از ابتدای سال 1399

ضایعات درب و پنجره فلزی حفاظ و تیرآهن ساختمان

50%

ماشین های اسقاطی ضایعاتی قطعات مخابراتی

40%

ضایعات الکترونیکی ضایعات میلگرد

45%

تلوزیون های سوخته ال سی دی و ال ای دی لوازم الکترونیکی منزل

30%

اجرای کلیه خدمات کرگیری بتن در تهران و سراسر ایران خدمات کرگیری بتن شامل ترمیم بتن در تهران

برش بتن در تهران

 

خرید و تخلیه انبار شما در کمتر از یکساعت، به راحتی می توانید انبار خود را از اجناس اضافی خالی کنید

لیست قیمت خرید ضایعات فلزی را بالای همین صفحه میتوانید مشاهده کنید


   خرید ضایعات فلزی به صورت کلی و جزئی 

 

 

 آدرس کارخانه: تهران، بازار آهن شاداباد‌

 

تلفن: 09122111190   09126215957