خریدار ضایعات

خریدار ضایعات آهن در تهران   خریدار ضایعات آهن شبانه‌روزی در تهران

 

ضایعات را کجا بفروشیم، خریدار ضایعات منزل و آهن قراضه سنگین، آهن فروشی اصفهان کارخانه خرید ضایعات آهن تهران خریدار ضایعات درب و پنجره آهنی آهن آلات اصفهان شماره ضایعاتی در تهران :09122111190

مشکل زباله های پزشکی

براساس اعلام سازمان بهداشت جهانی ، حدود 85 درصد زباله های بیمارستانی ضد عفونی نیستند ، و بخش عمده ای از آن قابل بازیافت است ، اما بیشتر این مواد یا به عنوان زباله دفن یا سوزانده می شوند و  مراکز بهداشتی درمانی را با مشکل زباله های پزشکی و نحوه برخورد با آنها درگیر کرده است .

به گفته بیمارستان ها ، زباله ها انبار می شوند زیرا تعادل ایمنی ، هزینه و پایداری بیماران آسان نیست. علاوه بر این ، حمل و نقل و بازیافت كنندگان غالباً از آنچه پسماندهای پزشکی محسوب می شود ، دور می مانند. شورای چین بازیافت پلاستیک بهداشت گزارش داد ، سرکوب چین در پلاستیک های وارداتی مانع جدیدی ایجاد کرده است: 25 درصد زباله های بیمارستانی پلاستیک است و بالغ بر 1 میلیون تن در سال است.

سیستم های بهداشتی در بهبودی وسایل و تجهیزات پزشکی مانند کاتتر ، تیغه های ارتوپدی ، الکترودهای الکتروشیمیایی ، لوله های تراشه و کاف های فشار خون پیشرفت می کنند.

پردازش مجدد دستگاه های پزشکی آسان است. برنامه هایی تأسیس شده است که ما آنها را به پردازنده های شخص ثالث می فرستیم . همچنین افرادی هستند که خریدار تجهیزات پزشکی ضایعاتی هستند که ضایعات بیمارستانی را هم برای بازیافت خریداری میکنند.

فضا ، آموزش ، زمان و انرژی مورد نیاز کارکنان بیمارستان برای عملی کردن برنامه ها از جمله چالش ها است.

با این وجود ، سال گذشته ، کلینیک کلیولند توانست 33 درصد زباله های خود را در کل امکانات خود بازیافت کند. از بین 35 ماده ای که آن را ردیابی و بازیابی می کند ، فلزات ، ملافه ها و باتری های قابل شارژ هستند. Hewlett Packard قطعات الکترونیکی پایان عمر درمانگاه را جدا و بازیافت می کند. سیستم بهداشت و درمان با همکاری یک فروشنده دیگر ، بیش از 4000 تن کاغذ بازیافت کرده است و در سال اوج خود ، 194 تن پلاستیک بالینی از جمله پلاستیک های سخت مانند فیلم و پلاستیک سفت و سخت را بازیافت کرد.


وی افزود: "ما در حال استفاده مجدد از برنامه [پلاستیک] هستیم که در حالی که قبلاً برای مرتب سازی از سایت خود حمل می کردیم ، این کار را به صورت داخلی انجام می دهیم ، زیرا قانون به ما اجازه می داد تعداد معینی از معلولان را برای مرتب سازی استخدام کنیم. جان اوتک ، مدیر ارشد دفتر کلینیک کلیولند برای یک محیط سالم می گوید:

در همین حال ، لیست مواد پذیرفته شده به سرعت تغییر می کند. به ویژه اخیراً با سیاست جدید چین در مورد مواد وارداتی ، که به معنای تجدید آموزش برای کارمندان است ، که معمولاً انتظار می رود سیستم های مرتب سازی حداقل شش یا هفت سطل را یاد بگیرند.

نکته اصلی وکالت در تلاش برای آموزش مراقبت های بهداشتی با چند مورد به راحتی بازیافت شده و دستورالعمل های واضح شروع شده است ، و سپس با اضافه کردن موارد بیشتر با گذشت زمان.

هنوز ، ناوگان مایل به گرفتن برخی از مواد نیستند.

"آنها نگران هستند مواردی که به طور معمول خطرناک نیستند ، باشند. ما عموماً به اینكه آنها را درگیر نكنیم متمایل هستیم ، زیرا این مشاركت است و آنها باید به آنچه كه می فرستیم اعتماد كنند ، تمیز و قابل بازیافت است. "

سپس ، موانع فنی وجود دارد که به مواد قابل بازیافت سخت گره خورده است.

"بزرگترین چالش ما فیلم است ، و ما بسیاری از آن را ایجاد می کنیم. هر نوع تجهیزات بیمارستانی كه استریل باشد باید در ظرفی باشد كه معمولاً از فیلم انعطاف پذیر ساخته شده است.

تمرکز اولیه در طراحی محصولات و فرایندها وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که محصولات ضمن الزامات کاهش یا از بین بردن زباله ، نیازهای کنترل دقیق عفونت را برآورده می کنند.

تمرین غیرانتفاعی در تلاش است تا بیمارستان ها را منحرف کند ، به خصوص در اتاقهای عمل که 30 درصد زباله ها ایجاد می شوند. بعضی اوقات به دلیل تغییر روشهای پزشکی است.

تجهیزات پزشکی که وارد اتاق عمل می شوند برای یک مرکز معین کاملاً استاندارد هستند ، اما با گذشت زمان ، کیت شامل مواردی است که دیگر نمی توانند از آنها استفاده کنند. ما با بیمارستانها کار می کنیم تا به جای اینکه بطور مداوم گیره ها ، گازها ، اسفنج ها یا دستگاه ها را بریزند ، آنها را اصلاح کنیم و آنها این کیت ها را تغییر دهند و فقط نیاز پزشکان را شامل شوند. "


پیلینا چو ، رئیس شورای بازیافت پلاستیک بهداشت و درمان ، روش های بیشتری برای برش سریع زباله های انباشته شده پیشنهاد می کند.

بسته بندی استریلیزاسیون و سایر بسته بندی ها می توانند مورد هدف قرار گیرند زیرا شناسایی آنها آسان است و از تماس بیمار دوری می شود. و از آنجا که اتاق های عمل معمولاً بیشترین ضایعات را تولید می کنند ، این مکان برای شناسایی "میوه کم آویز" است. "

رابرت رندر ، مدیر بازرگانی اسکوکی ، مستقر در Illustrated Ravago گفت: یکی از بزرگترین مسائل انتقال یک جریان بزرگ و مداوم از بیمارستان ها به پردازنده هایی است که آن را تثبیت می کنند و مواد اولیه تولیدی را برای استفاده بیشتر می توانند ایجاد کنند. گروه این به خصوص در مورد پلاستیک های مراقبت های بهداشتی که این شرکت خریداری می کند ، ایجاد می شود و باعث ایجاد ترکیباتی از قراضه می شود که برای ساخت ظروف ، قطعات خودرو و سایر مواد استفاده می شود.

رندر می گوید: "این زنجیره تأمین را ایجاد می کند و این کار را ایجاد می کند ، و این به بیمارستان های متقاعد کننده برای جمع آوری این مواد با ارزش و پردازشگرهای متقاعدکننده برای ایجاد محصولات مداوم نیاز دارد که شخصی بخواهد آن را خریداری کند

 

 

وضعیت خرید ضایعات نوری از ابتدای سال 1399

ضایعات درب و پنجره فلزی حفاظ و تیرآهن ساختمان

50%

ماشین های اسقاطی ضایعاتی قطعات مخابراتی

40%

ضایعات الکترونیکی ضایعات میلگرد

45%

تلوزیون های سوخته ال سی دی و ال ای دی لوازم الکترونیکی منزل

30%

اجرای کلیه خدمات کرگیری بتن در تهران و سراسر ایران خدمات کرگیری بتن شامل ترمیم بتن در تهران

برش بتن در تهران

 

خرید و تخلیه انبار شما در کمتر از یکساعت، به راحتی می توانید انبار خود را از اجناس اضافی خالی کنید

لیست قیمت خرید ضایعات فلزی را بالای همین صفحه میتوانید مشاهده کنید


   خرید ضایعات فلزی به صورت کلی و جزئی 

 

 

 آدرس کارخانه: تهران، بازار آهن شاداباد‌

 

تلفن: 09122111190   09126215957