خریدار ضایعات

خریدار ضایعات آهن در تهران   خریدار ضایعات آهن شبانه‌روزی در تهران

 

ضایعات را کجا بفروشیم، خریدار ضایعات منزل و آهن قراضه سنگین، آهن فروشی اصفهان کارخانه خرید ضایعات آهن تهران خریدار ضایعات درب و پنجره آهنی آهن آلات اصفهان شماره ضایعاتی در تهران :09122111190

خریدار ضایعات آلومینیوم

ضایعات و بازیافت آلومینیوم
بازیافت آلومینیوم
 آلومینیوم در میان فلزات یکی از پر طرفدارترین فلزات برای بازیافت و مورد تقاضای بسیاری از تولیدکنندگان در جهان می باشد. بازیافت آلومینیوم به معنی فرآوری ضایعات آلومینیوم است که پس از تولید اولیه در محصولات مورد استفاده مجدد قرار می گیرد
 آیا می توان آلومینیوم را بازیافت کرد؟
 بله ، آلومینیوم یکی از قابل بازیافت ترین و یکی از بازیافت ترین مواد در اطراف است. بازیافت ضایعات آلومینیوم فقط به 5٪ انرژی مصرف شده برای تولید آلومینیوم جدید استخراج شده از بوکسیت سنگ معدن آن نیاز دارد.
 آیا آلومینیوم بی نهایت قابل بازیافت است؟
بله ، آلومینیوم بی نهایت قابل بازیافت است. این بدان معنی است که می توان بارها و بارها آن را بازیافت کرد و هیچ یک از خصوصیات آن را از دست نداد

روند بازیافت آلومینیوم
روند بازیافت آلومینیوم بسیار کارآمد است. فقط 5٪ از انرژی سرمایه گذاری شده در ایجاد آلومینیوم جدید برای بازیافت همان مقدار مورد نیاز است و از آنجا که آلومینیوم بی نهایت قابل استفاده مجدد است ، پس از اتمام فرآیند بازیافت ، کیفیت از دست نمی رود. در زیر مراحل بازیافت مرحله به مرحله آلومینیوم آورده شده است:
جمع آوری ضایعات آلومینیوم - قوطی های نوشیدنی ، سینی های فویل آلومینیوم و قوطی های آئروسل از خانه ها ، خیابان ها و مراکز جمع آوری زباله می شوند. ضایعات آلومینیوم را می توان با ضایعات فولاد مخلوط کرد. قراضه با هم جمع شده و به کارخان جمع ه بازیافت آلومینیوم منتقل می شود.

مرتب سازی - ضایعات فلز قراضه (آلومینیوم و فولاد) به تاسیسات بازیابی مواد منتقل می شوند و در آنجا تمیز می شوند و به جریانهای مختلف فلزی طبقه بندی می شوند. از آهن ربا برای جداسازی فلزات استفاده می شود که آلومینیوم را از آنجا که مغناطیسی نیست ، پشت سر می گذارد. این مرحله برای اطمینان از جدا شدن آلومینیوم از سایر فلزات بسیار مهم است.
 خرد کردن - پس از انتقال به گیاهان برای پردازش مجدد ، آلومینیوم برش داده می شود و یا به قطعات کوچک خرد می شود. این کار برای خلاص شدن از شر تمام نقاشی ها و پوشش ها انجام می شود. همچنین ، خرد کردن برای تقویت روند ذوب انجام می شود.
تمیز کردن - قطعات آلومینیوم را با استفاده از فرآیندهای مکانیکی و شیمیایی تمیز می کنیم تا آنها را برای ذوب آماده کند. ذوب - قراضه آلومینیوم در کوره های با درجه حرارت بالا و ظرفیت بالا بارگیری می شود و در دمای بالاتر از 700 درجه سانتیگراد ذوب می شود. در این مرحله مقدار قابل توجهی انرژی مصرف می شود. هنوز انرژی مورد نیاز برای ذوب و بازیافت فلزات بسیار کمتر از انرژی مورد نیاز برای تولید فلزات با استفاده از مواد اولیه بکر است.
تصفیه - برای تصفیه فلز مذاب ، مواد زائد مختلف ایجاد شده در فرآیند ذوب ، چه به صورت مکانیکی و چه با استفاده از گاز کلر و نیتروژن از بین می روند.

ایجاد آلیاژ آلومینیوم - آلیاژهای آلومینیوم با افزودن فلزاتی مانند مس ، روی ، منیزیم یا سیلیسیم به مخلوط مذاب ایجاد می شوند. فرمول های آلیاژ بر اساس کاربردهای خاص برنامه ریزی شده برای آلومینیوم بازیافتی انتخاب می شوند.
ترکیب - فلز مذاب ریخته شده و به شکل شمش در می آید که می تواند به کارخانه های فرآوری یا تولید آلومینیوم منتقل شود تا محصولات جدید تولید شود. آلومینیوم بارها و بارها بازیافت می شود. در حقیقت ، تقریباً 75 درصد از کل آلومینیوم در سطح جهان بازیافت می شود. مزایای بازیافت آلومینیوم بازیافت آلومینیوم به دلیل مزایای بیشمار یک فرایند بسیار مهم است


مزایای بازیافت آلومینیوم
بازیافت آلومینیوم به دلیل مزایای بیشمار یک فرایند بسیار مهم است

صرفه جویی در انرژی - با بازیافت آلومینیوم حدود 5٪ از انرژی مورد نیاز برای ایجاد آلومینیوم از بوکسیت استفاده می شود.
صرفه جویی در محیط زیست
آلومینیوم فلزی است که از پوسته زمین به عنوان سنگ معدن بوکسیت استخراج می شود.
بازیافت آلومینیوم از استخراج مداوم و تخلیه این کالای گرانبها جلوگیری می کند. همچنین ، بازیافت آلومینیوم در حدود 95 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای در مقایسه با فرآیند تولید "اولیه" صرفه جویی می کند.

کاهش محل دفن زباله - اگرچه آلومینیوم امروزه یکی از بازیافت ترین مواد موجود در بازار است ، اما هنوز آلومینیوم وجود دارد که در محل دفن زباله قرار می گیرد. آلومینیوم هرگز فرسوده نمی شود
- آلومینیوم بدون از بین رفتن هیچ یک از کیفیت خود ، بی نهایت قابل بازیافت است.
آلومینیوم در هر مرحله از چرخه عمر خود ، از تولید تا پایان استفاده ، ارزشمند است.
آلومینیوم از فلز بازیافتی آلومینیوم تولید می کنند و آنها فلز اولیه را برای تبدیل به محصولات نیمه تمام خریداری می کنند.
بازیافت آلومینیوم برای محیط زیست و مردم در سراسر جهان بسیار مهم است.
پذیرش بازیافت زباله های جامد و کاهش انتشار دی اکسید کربن برای همه اقتصادهای جهان ضروری است.

تقاضا برای آلومینیوم طی سالهای اخیر به طور مداوم افزایش یافته و پیش بینی می شود طی دو دهه آینده بیشتر افزایش یابد ، زیرا احتمالاً صنعت خودروی اروپا و صنعت ساخت و ساز همچنان از مصرف کنندگان نهایی این فلز بسیار متنوع باشند. در صنعت خودرو ، نیاز به وسایل نقلیه سبک باعث افزایش تقاضا برای آلومینیوم ، به ویژه آلیاژهای آلومینیوم فرفورژه برای استفاده در وسایل نقلیه الکتریکی می شود زیرا این صنعت از موتورهای احتراق داخلی که از آلیاژهای ریخته گری استفاده می کنند ، دور می شود.
با توجه به موارد ذکر شده ضایعات آلومینیوم از جمله ضایعات با ارزش و پرطرفدار در جهان می باشد و در صنایع مختلف از جمله خودروسازی کاربردهای متعددی دارد.

 ضایعات نوری خریدار ضایعات آلومینیوم در همه جای ایران در وزن های بالا. برای فروش ضایعات آلومینیوم به مقدار کم تماس نگیرید لطفا! خرید ضایعات آلومینیوم خشک یا کهنه به قیمت روز، برای اطلاع از قیمت ضایعات آلومینیوم درب و پنجره و ضایعات آلومینیوم خشک با شماره 09126215957 تماس بگیرید

 
ضایعات آلومینیوم ، بخشی از محصولات فلزی و غیر فلزی هستند که قابلیت و کارایی خود را از دست داده اند و قابلیت بازیافت دارند .
همانطور که از نام ضایعات پیداست به آن دسته از وسایل و محصولاتی که قابلیت بازیافت دارند ، گفته می شود . همه ی این ضایعات ، حاصل محصولاتی هستند که در آن ها مواد آهنی و آلومینیومی و یا الکترونیکی به کار رفته است و در ابتدا به عنوان یک محصول سالم و کاربردی مورد استفاده قرار گرفته اند .
اما با گذشت زمان قابلیت خود را از دست داده اند و دیگر مثل قبل کارایی نداشته و فرسوده شده اند که در این صورت می توان آن ها را دور انداخت و به سیکل عمر آن ها برای همیشه خاتمه داد اما می شود به جای دور انداختن آن ها ، از روشی به نام بازیافت استفاده کرد که از طریق خریدار ضایعات آلومینیوم صورت می گیرد .
که در طی عملیاتی ، خریدار ضایعات آلومینیوم ، آن ها را به کارخانه بازیافت ضایعات و پسماند های الکترونیکی منتقل کرده و در آن جا تمامی محصولات فلزی و غیر فلزی دسته بندی شده و هر کدام در دسته ی خاصی مجددا بازیافت می شوند و به اشکال جدید در قالب جدید در می آیند .

فواید بازیافت ضایعات آلومینیوم، خریدار ضایعات آلومینیوم
1-حفظ بیشتر محیط زیست
2-صرفه جویی در مصرف منابع
3-کاهش آلودگی های محیطی
4-کمک به اشتغال در این زمینه

1- حفظ بیشتر محیط زیست ،خریدار ضایعات آلومینیوم
هرچه افراد در بازیافت زباله های ناشی از پسماند های فلزی و غیر فلزی دقت بیشتری بعمل آورند و به تفکیک پسماندهای الکترونیکی و از طریق خریدار ضایعات آلومینیوم آن را  به کارخانه ی تخصصی بازیافت آهن آلات فرستاده و زباله ی کمتری برای از بین بردن به وجود می آید و حجم زباله ها بسیار کم می شود که این امر، جهت حفظ محیط زیست بسیار اثر گذار است .
2- صرفه جویی در مصرف منابع ، خریدار ضایعات آلومینیوم
انسان ها از همان ابتدای خلق شدن به دنبال مواد و معادن برای به کارگیری جهت استفاده در وسایل مورد نیاز بود که به دلیل استفاده ی بی رویه از آهن آلات خامی که از معدن استخراج میشود، اتمام این مواد خام ، چندان دور از ذهن نیست اما آنچه که اهمیت دارد نحوه ی مصرف ما است که باز هم به آهن آلات احتیاج خواهیم داشت. بازیافت ضایعات از طریق خریدار ضایعات آلومینیوم به ما کمک می کند تا در مصرف منابع صرفه جویی کنیم تا برای آیندگان نیز این منابع باقی بماند .
3-کاهش آلودگی های محیطی، خریدار ضایعات آلومینیوم
آلودگی های محیطی که حاصل وجود ، زباله های ناشی از آهن آلات یا ضایعات آهن است می تواند برای اکوسیستم و چرخه ی حیات ، بسیار مضر باشد و چهره ی شهر را زشت نماید اما بازیافت ضایعات آلومینیوم، توسط خریدار ضایعات آلومینیوم باعث می شود که ضایعات آلومینیوم ناشی از تولیدات آهن آلات ، به شکلی دیگر و به صورت فرآورده های آهنی دیگر به محیط باز گردد و مجددا قابل استفاده گردد .
 
خریدار ضایعات آلومینیوم
4- کمک به اشتغال در زمینه ی ضایعات آلومینیوم ، خریدار ضایعات آلومینیوم
با انجام و اشتغال در زمینه ی ضایعات آلومینیوم می توان موجبات اشتغالزایی را فراهم آورد و به رونق اقتصادی کشوری نیز ، کمک کرد .
کارخانه ی بازیافت ضایعات و پسماند الکترونیک ،خریدار ضایعات آلومینیوم
بهترین راهی که می شود هم از شر ضایعات آلومینیوم و دیگر ضایعات فلزی و غیر فلزی و پسماند های الکترونیکی ، خلاص شد و هم به حفظ محیط زیست کمک کرد ، فروش محصولاتی که کارایی و قابلیت ندارند یا همان ضایعات آلومینیومی، با توجه به این که محل ناشی از دفن زباله ها می تواند برای محیط زیست و منابع طبیعی مضر باشد و سلامتی اشخاص را به مخاطره بیندازد ، با استفاده از فروش آلومینیوم به خریدار ضایعات آلومینیوم ، می توان در جهت زیبا سازی و حفظ محیط تلاش کرد .
کارخانه ی بازیافت ضایعات و پسماند الکترونیک ، خریدار ضایعات آلومینیوم ، قابلیت بازیافت را فراهم نموده و در این راستا به حفظ منابع طبیعی کمک می کند

حفاظ پنجره آلومینیومی

وضعیت خرید ضایعات نوری از ابتدای سال 1399

ضایعات درب و پنجره فلزی حفاظ و تیرآهن ساختمان

50%

ماشین های اسقاطی ضایعاتی قطعات مخابراتی

40%

ضایعات الکترونیکی ضایعات میلگرد

45%

تلوزیون های سوخته ال سی دی و ال ای دی لوازم الکترونیکی منزل

30%

اجرای کلیه خدمات کرگیری بتن در تهران و سراسر ایران خدمات کرگیری بتن شامل ترمیم بتن در تهران

برش بتن در تهران

 

خرید و تخلیه انبار شما در کمتر از یکساعت، به راحتی می توانید انبار خود را از اجناس اضافی خالی کنید

لیست قیمت خرید ضایعات فلزی را بالای همین صفحه میتوانید مشاهده کنید


   خرید ضایعات فلزی به صورت کلی و جزئی 

 

 

 آدرس کارخانه: تهران، بازار آهن شاداباد‌

 

تلفن: 09122111190   09126215957